Skip Navigation

Wybierz język

 

CZYM JEST CENTRUM HAMULCOWE FERODO?  

 

Centrum Hamulcowe Ferodo® to program dla warsztatów, które spełniają nasze rygorystyczne kryteria i są w stanie zapewnić doskonały poziom usług, niezbędny do naprawy układu hamulcowego zgodnie z najwyższymi standardami.

 

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ
CENTRUM HAMULCÓW FERODO?Przyprowadzając swój samochód do Centrum Hamulcowego FERODO® możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez wyszkolonego mechanika i wyposażony w najwyższej jakości części FERODO®*. Centra hamulcowe FERODO® są wspierane przez markę FERODO - światowego lidera w dziedzinie układów hamulcowych - oraz zespół DRIV Garage Gurus.

 

DLACZEGO CZĘŚCI FERODO®?


Czy to na autostradzie, czy na ulicach miast, FERODO® od ponad 100 lat jest preferowanym partnerem producentów pojazdów w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości produktów ciernych. Dowiedz się, dlaczego wybrać FERODO®.


WYBIERAJĄC FERODO® WYBIERASZ SKUTECZNOŚĆ

GDZIE ZNALEŹĆ CENTRUM HAMULCOWE FERODO®?


CENTRA HAMULCOWE FERODO® zlokalizowane są na terenie całego kraju. Wpisując swoją lokalizację na naszej stronie „Znajdź sklep”, znajdziesz najbliższy warsztat wraz z informacją, jak do niego dotrzeć.

ZNAJDŹ CENTRUM HAMULCÓW FERODO®

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z CENTRUM HAMULCÓW FERODO®?


Sprawdź naszą stronę „Znajdź sklep” i najedź kursorem na mapę lub sprawdź listę adresów, aby znaleźć dane kontaktowe warsztatu w Twojej okolicy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z CENTRUM HAMULCOWYM FERODO®

* Części FERODO będą montowane w zależności od dostępności